23 серпня Жовті Води разом зі всією країною відзначили День Державного Прапора. Синьо-жовтий стяг на флагштоці урочисто підняли поруч із будівлею виконкому Жовтоводської міської ради під звуки Гімну України.

На захід, присвячений ушануванню одного із державних символів нашої країни, зібралися представники міської влади, депутати, керівники підприємств, установ та організацій міста, учасники АТО, громадськість. Загалом – близько сотні людей. Містяни вбралися у вишиванки, принесли синьо-жовті прапорці.

Під Гімн України та гімн Жовтих Вод стяги на флагштоки підняли учасники бойових дій, учасники АТО, військовослужбовці Жовтоводського МТЦК та СП відповідно: кавалер ордену «За мужність» III ступеня, капітан Віктор Ніконенко та старший сержант Олексій Петренко.

Хвилиною мовчання присутні вшанували тих, хто не знав страху і під державним прапором захищав спокій українців, однак поліг за мир на нашій землі.

Із вітальним словом до жовтоводців звернувся міський голова Володимир Абрамов. Він нагадав присутнім історію національного стяга України, розповів про найпопулярніші тлумачення його колірної гами. Також очільник Жовтих Вод згадав імена місцевих активістів, завдяки яким на будівлі виконкому міської ради було встановлено український прапор. Це – Топчій Олександр, Василь Таранович, Оксана Заяць (вишила синьо-жовтий стяг).

Наостанок В.Абрамов подякував усім військовослужбовцям, які ризикуючи власним життям, захищали та продовжують боронити незалежність нашої держави на Сході України, за проявлені мужність та патріотизм, а присутнім біля будівлі виконкому жовтоводцям – за участь у проведенні свята.

Гарним завершенням заходу став виступ вихованців КЗДО №35.

Марина Котова.
Фото автора.