Традиційно в другу суботу вересня в Україні відзначають День фізичної культури і спорту. У Жовтих Водах із нагоди свята відбулися велопробіг вулицями міста, змагання з силового багатоборства, День відкритих дверей у Дитячо-юнацькій спортивній школі, «Боча з чемпіоном» та «Олімпійський урок» у кожному жовтоводському закладі освіти. Про те, як усе пройшло, розповіла начальник відділу молоді і спорту виконкому міськради Олена ЛАУДА.

За словами О.Лауди, відзначення Дня фізкультури і спорту у нашій громаді розпочалося о 10-ій ранку із велопробігу вулицями міста. Колона велосипедистів у супроводі поліцейської автівки рушила зі стадіону «Авангард» та прослідувала вулицями Хмельницького, Франка, Гагаріна, Заводська та бульваром Свободи.

Фінішували любителі велоспорту на міському стадіоні. На згадку про цей день усі учасники заїзду, а їх було близько 100, отримали пам’ятні медалі.

Далі на всіх охочих чекали змагання з силового багатоборства. За звання найсильнішого та найвитривалішого боролися 35 спортсменів у шести різних категоріях. Аби здобути «золото» хлопці та дівчата підтягувалися на перекладині, віджималися на брусах та від підлоги.

За підсумками змагань у категорії «до 12 років» перше місце посів Єделєв Міша; у категорії «13-17 років» – Глазков Кирил та Лубенець Дмитро; у категорії «18-34 роки» – Соломчук Андрій та Святенко Анатолій; у категорії «35+» – Скоробагатько Яків; у категорії «Жінки» – Лаврухіна Наталя; у категорії «Дівчата» – Скоробагатько Ярослава. Усі учасники отримали медалі, а переможці та призери – грамоти.

Тим часом поки одні демонстрували свою силу, на міському стадіоні вже знані у нашій громаді та за її межами спортсмени змагались у точності у «Боча з чемпіоном». Цього року пару любителям гри в боча склали призер чемпіонату Європи з кікбоксингу Віталій Устименко, чемпіон області з самбо Антон Полісько та призери обласних чемпіонатів із самбо та сумо Денис Нужний і Тимофій Петриченко.

Не лише змаганнями та велопробігом запам’ятався жовтоводцям цьогорічний День фізкультури і спорту. На базі кожного навчального закладу нашого міста пройшли «Олімпійські уроки», а у Дитячо-юнацькій спортивній школі – День відкритих дверей, під час якого керівники та учасники спортивних гуртків презентували свої досягнення, познайомили присутніх із напрямами роботи ДЮСШа.

Наостанок О.Лауда подякувала всім спонсорам та меценатам, співорганізаторам, громадським організаціям, приватним підприємцям, підприємствам та установам за допомогу в організації та підтримку всіх спортивних ініціатив та змагань у нашому місті.

Фото Дмитра Нобелева та ДЮСШ.