Велопробіг вулицями міста, змагання з силового багатоборства, особисті турніри із настільного тенісу та дартсу, «Боча з чемпіоном» та слалом на візках – саме так відзначили 12 вересня День фізичної культури та спорту прихильники здорового та активного способу життя Жовтих Вод. Про те, як усе пройшло, розповіла начальник відділу молоді і спорту виконкому міськради Олена ЛАУДА.

О.Лауда повідомила, що відзначення Дня фізкультури та спорту розпочалося о 10-ій ранку із велопробігу вулицями міста. У супроводі поліцейського авто колона велосипедистів рушила зі стадіону «Авангард» та прослідувала вулицями Маяковського, Гагаріна, Франка, Кропоткіна, Заводська, Першотравнева та бульваром Свободи.

Загалом у велопробізі взяли участь десятки жовтоводців різного віку. На згадку про цей день усі учасники заїзду отримали пам’ятні медалі.

Далі – на усіх охочих чекали змагання із силового багатоборства. За першість у трьох видах та п’ятьох вікових групах боролися не лише хлопці, а й дівчата. Аби здобути «золото», учасникам змагань необхідно було виконати віджимання від підлоги, підтягування на перекладині та силові вправи на брусах.

За підсумками багатоборств у абсолютному заліку призові місця посіли Скоробагатько Яків, Кучерін Євген та Святенко Анатолій. Переможців у всіх вікових групах нагородили медалями, грамотами та грошовими призами.

Начальник відділу молоді і спорту Олена Лауда розповіла, що організаторами змагань є відділ молоді і спорту виконкому міської ради. Співорганізаторами виступили КЗ «Центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», ПП «Здорова вода» (Олександр Хорольський), магазини «Спарта» та «Моноліт», міський відділ поліції.

У День фізичної культури та спорту не залишилися осторонь і жовтоводці з обмеженими можливостями. За ініціативи Артема Колінька, одного із найкращих світових спортсменів із боча та нашого земляка, на стадіоні «Авангард» пройшли традиційні парні змагання під назвою «Боча з чемпіоном». Цього року пару спортсменам із ураженням опорно-рухового апарату склали неодноразові призери та чемпіони України з різних видів боротьби, вихованці ДЮСШ Біла Емілія, Пікульський Богдан, Білий Тимур та Пільчик Євген.

За підсумками змагань призові місця посіли: перше місце – Колінько Артем та Біла Емілія; друге місце здобули Філатова Світлана та Білий Тимур; на третьому місці – Довженко Тетяна та Пікульський Богдан. Переможці отримали медалі та грамоти.

Марина Котова.
Фото Д.Нобелева, М.Котової.