Наприкінці серпня жовтоводці традиційно відзначають День міста та День шахтаря. Цього року святкування відбулося у суботу, 25 числа. На містян чекали виступи творчих колективів, розважальна програма, змагання з мотокросу, виїзна торгівля, робота дитячих атракціонів та запальне фаєр-шоу.

Відзначення Дня міста та Дня шахтаря в Жовтих Водах розпочалося зранку в балці Терновата зі змагань із мотокросу. А вже основні гуляння розгорнулися увечері у парку Слави.

Цього року концертну програму вирішили «не обтяжувати» традиційною офіційною частиною з врученням Грамот і Подяк і розпочали свято запальними виступами вокальних колективів та виконавців, цікавими іграми та конкурсами. Зазначимо, що урочистості було проведено 23 серпня у День Державного Прапора України у великій залі виконкому міськради.

Упродовж вечора своїми піснями присутніх розважали Олеся Бушмакіна – актриса, співачка Кіровоградського драматичного театру; кавер-бенд «Ретро» (м.Жовті Води, ЦНТКіД); кавер-бенд «The Madness» (м.Жовті Води, кер. С.Авсюкевич); гурт «Дефіцит» (м.П’ятихатки»); гурт «А-Фронт» (м.Дніпро).

Ведучі вечора – Олександр Котков і Тетяна Кисла – провели для дорослих і дітей розважально-ігрову програму. Призи для переможців конкурсів надали відділ культури виконкому, народний депутат України Олег Кришин, Інтернет-провайдер «Фрегат», маг. «Комп’ютерний Всесвіт», депутат облради Гілал Ісаєв.

Організатори свята подбали і про дозвілля дітей: у парку працювали надувні атракціони, були підготовлені інші розваги. Більше 20 майстрів декоративно-ужиткового мистецтва представили свої вироби на виставці-продажу. Працювала виїзна торгівля.

Завершилося святкування запальним фаєр-шоу.

Фото В.Жушмана.