24 серпня Україна відзначила головне національне свято – День Незалежності. Не стояли осторонь і жовтоводці. Урочистості з нагоди 29-ої річниці незалежності нашої держави відбулись у парку Слави.

Із самого ранку, вбравшись у вишиванки, жовтовдці цілими родинами прийшли до пам’ятника «Героям визвольної війни українського народу 1648-164 рр.», щоб привітати одне одного і своє місто з головним національним святом.

На початку урочистостей містяни хвилиною мовчання та покладанням квітів ушанували пам’ять тих, хто віддав своє життя за мир та спокій у нашій державі.

Далі жовтоводців зі святом привітав очільник Жовтих Вод Володимир Абрамов. У своїй промові він акцентував увагу присутніх на засадах демократії, нагадав історію становлення України як незалежної держави та закликав кожен життєвий вибір робити свідомо та відповідально. Наостанок В.Абрамов подякував усім бійцям, які захищали й нині боронять кордони, відстоюючи територіальну цілісність нашої Батьківщини.

За особистий внесок у здобуття незалежності України, захист її суверенітету, бездоганне служіння українському народові Подяками міського голови було нагороджено сімох військовослужбовців (О.Бідаш, С.Блоха, В.Гайдаєнко, І.Мусієнко, О.Підбуртний, Р.Романюк, Є.Чернявський).

Гарним завершення заходу стала пісня «Земле моя» у виконанні Ганни Шкворець.

Марина Котова.
Фото автора.