Восьме травня – пам’ятна дата для України та всієї Європи. Цього дня люди віддають шану тим, хто загинув під час Другої світової війни. Не стали винятком і жовтоводці. О десятій годині вечора біля Меморіалу загиблим воїнам, що у парку Слави, відбулися запалення свічок пам’яті та акція «Перша хвилина миру».

Ушанувати подвиг українського народу, його визначний внесок у перемогу у Другій світовій війні та висловити повагу героям різних поколінь прийшли представники міської влади на чолі з міським головою Володимиром Абрамовим, працівники підприємств, установ та організацій міста, духовенство, учасники АТО, учнівська та студентська молодь, небайдужі жовтоводці.

У руках – квіти та свічки пам’яті. На одязі – стилізовані червоні маки. Вони – символ пам’яті за жертвами військових та цивільних збройних конфліктів, починаючи із 1914 року.

Усіх загиблих у тій страшній війні, а також воїнів АТО, полеглих у боях на Сході України, присутні на заході вшанували хвилиною мовчання, встановленням свічок пам’яті навколо Вічного вогню та біля обеліска Слави. Також до Меморіалу загиблим воїнам присутні поклали квіти.

По завершенні акції відбулася панахида за загиблими в роки Другої світової війни, яку провели священнослужителі Української православної церкви Київського патріархату, після чого – зворушлива пісня у виконанні представників Жовтоводського педагогічного коледжу.

Допомогу в організації та проведенні акції «Перша хвилина миру» надали БК «Родина», викладачі та студенти Жовтоводського педагогічного та промислового коледжів.

Фото М.Котової, В.Жушмана.