У середу, 14 жовтня, з нагоди відзначення Дня захисника України, Дня українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці у місті відбулось урочисте вшанування пам’яті тих, хто у різні часи ціною власного життя захищав та продовжує боронити незалежність нашої держави.

Із самого ранку біля пам’ятника Героям визвольної війни українського народу 1648-1654рр., що у парку Слави, зібралося чимало жовтоводців.

Віддати шану полеглим воїнам, а також згадати звитягу предків, які своїми ратними звершеннями здобували та відстоювали нашу свободу, прийшли міський голова Володимир Абрамов, представники депутатського корпусу, підприємств, установ та організацій міста, військовослужбовці, ветерани АТО/ООС, рідні загиблих, учнівська молодь, небайдужі містяни.

Розпочалось урочисте зібрання із нагадування присутнім про ті події, які нині відбуваються на Сході нашої країни. Далі – ведуча заходу зачитала імена жовтоводців, котрі віддали своє життя за мир та спокій на нашій землі.

Наостанок на згадку про загиблих захисників України присутні на заході поклали до підніжжя пам’ятника Героям визвольної війни українського народу квіти та вінки, а також ушанували їхню пам’ять хвилиною мовчання.

Марина Котова.
Фото автора.