Найближчими днями на Дніпропетровщині очікується різке погіршення погодних умов, яке спричинять два активні південно-західні циклони. Спостерігатимуться сильні опади у вигляді дощу і мокрого снігу, пориви вітру, на дорогах ожеледиця. Правила безпеки під час штормового попередження нагадали у відділі взаємодії з правоохоронними органами, цивільного захисту та оборонної роботи виконкому міської ради.

«У період із 18 по 19 березня у Дніпропетровській області очікуються сильні опади у вигляді дощу та мокрого снігу, місцями ожеледь, приріст снігового покриву, хуртовини, пориви вітру до 15-22 м/с, суттєве зниження температури (до 10-16 градусів морозу), на дорогах ожеледиця, – розповіли у відділі взаємодії з правоохоронними органами, цивільного захисту та оборонної роботи. – За таких погодних умов, виходячи на вулицю, слід бути особливо обережними».

Фахівці попереджають – сильний вітер та хуртовина можуть зруйнувати рекламні щити, поламати дерева та пошкодити електромережі. Тому не слід наближатися до будинків і споруд, опор та металевих конструкцій.

«Окрім того, негода може призвести до порушення руху транспорту на окремих ділянках доріг і вулиць, що становитиме 2-ий рівень загрози для автотранспорту; ускладнення роботи електричних мереж, комунального господарства. Тому, якщо можна, обмежте пересування містом та відмовтеся від поїздок на власному авто, – додали у відділі виконкому міської ради. – Переходьте вулицю лише в установлених місцях і будьте пильними – за таких погодних умов підвищена ймовірність ДТП та травмувань».