Навчати веденню власної справи потрібно, починаючи зі шкільної лави, – переконані в Дніпропетровській облдержадміністрації. Тому, аби познайомити студентів нашої області з успішними бізнесменами та на практиці показати їм усі тонкощі підприємницької діяльності, 24 жовтня в університеті митної справи та фінансів м.Дніпро було проведено перший бізнес-конгрес «Влада-Бізнес-Молодь», в якому взяли участь і жовтоводські підприємці.

Захід зібрав понад 300 учасників. Це – представники малого та середнього бізнесу, органів державної та місцевої влади, експерти з питань підприємництва, студенти, вихованці профтехучилищ, старшокласники.

Формат конгресу передбачав потужну практичну складову у вигляді майстер-класів, кейсів, практикумів, ділових ігор. Експертами й тренерами виступили знані фахівці з питань малого та середнього підприємництва Дніпропетровщини, науковці. Також було проведено виставку товарів і послуг регіональних виробників.

Очолив бізнес-конгрес перший заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Олег Кужман. Зокрема, він зазначив, що присутність на конгресі і підприємців, і студентів є дуже важливою. Адже початківці мають знати, які існують ризики та яку допомогу може надати держава.

Поділилися знаннями і досвідом, а також долучилися до проведення виставки товарів і жовтоводські підприємці: Тетяна Куцяба (ТМ «ЛюКар», виготовлення виробів із хутра) та Валерій і Світлана Чабаненки (презентація товарів першого у Жовтих Водах цеху з виготовлення чоловічого та жіночого взуття).

Делегацію очолила начальник відділу з питань розвитку підприємництва та захисту прав споживачів виконкому міськради Вікторія Жушман.

Підсумком проведення бізнес-конгресу «Влада-Бізнес-Молодь» стало підписання Меморандуму між Дніпропетровською облдержадміністрацію й університетом митної справи та фінансів щодо соціально-просвітницької роботи з підготовки висококваліфікованих фахівців у сфері економіки та підприємництва, а також відкриття спільного Центру розвитку підприємництва, який стане майданчиком для бізнес-семінарів, майстер-класів, інтерактивних ігор для молоді регіону.