Через стрімке поширення коронавірусної хвороби в Україні, осінні канікули у закладах загальної середньої освіти Жовтих Вод розпочнуться із 15 жовтня. Подробиці розповів начальник відділу ВПО, ЦЗ та ОР Володимир РЯБОКОНЬ.

В.Рябоконь повідомив, що 13 жовтня у виконкомі міськради відбулося позачергове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Одним із питань порядку денного було перенесення осінніх канікул у закладах загальної середньої освіти.

Начальник відділу ВПО, ЦЗ та ОР виконкому міськради зазначив, що на сьогодні COVID-19 лабораторно підтверджено у двох жовтоводських школярів. Наразі всі учні цього класу перебувають на самоізоляції. Коронавірусну хворобу у педагогів та технічних працівників даного навчального закладу не виявлено. Випадків захворювання на COVID-19 серед персоналу та вихованців дитячих садочків не зафіксовано.

За підсумками обговорення, враховуючи рекомендації Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, Міністерства освіти та науки України, міська комісія ТЕБ та НС прийняла рішення провести осінні канікули у закладах загальної середньої освіти із 15 по 30 жовтня поточного року включно.

Марина Котова.