Минулого тижня у ДніпроОДА відбувся бізнес-форум для жінок Дніпропетровщини. Серед учасників – і підприємці-товаровиробники прекрасної статі із Жовтих Вод.

26 жовтня у ДніпроОДА зібралися майже 200 бізнес-леді Дніпропетровщини для того, щоб обговорити реалії та перспективи розвитку жіночого підприємництва в Україні. Ті, хто тільки-но став на підприємницький шлях, дізналися як зробити власну справу успішною, а досвідчені бізнес-woman області презентували свої здобутки. Ініціатори заходу – ДніпроОДА спільно із всеукраїнською громадською організацією «Конгрес ділових жінок України».

Жовті Води на форумі представили ФОП Грицаєва Наталя (ТД «Добробут»), ФОП Белінська Наталя, ФОП Моісеєнко Ірина (ТМ «Смакоша») та ФОП Куцяба Тетяна (ТМ «ЛюКар»). Очолила делегацію начальник відділу з питань розвитку підприємництва та захисту прав споживачів виконкому міськради Вікторія Жушман.

«Сьогодні жінка не тільки створює сімейний затишок, а й має власну справу. Жінки Дніпропетровщини є засновниками брендових підприємств, їхня продукція конкурентоспроможна і знана на міжнародних ринках. Бізнес-леді з легкістю дають фору чоловікам, – зазначив у своєму вітальному слові перший заступник голови ДніпроОДА Олег Кужман. – Зустріч сприятиме розвитку жіночого підприємництва. Жінки зможуть поспілкуватися, розказати про свої здобутки, поділитися секретами успіху».

У кожної жінки – своя історія успіху. За нею – роки кропіткої роботи, сміливі вчинки і нестандартні рішення. Хтось випікає хліб і солодощі…

…випускає напівфабрикати…

…виготовляє вироби із хутра…

…створює декоративні свічки.

Та всіх їх об’єднує бажання займатися улюбленою справою, яка приносить задоволення.

За матеріалами офіційного сайту ДніпроОДА.