OLYMPUS DIGITAL CAMERA

У перший літній день в Україні, як і у всьому світі, відзначають добре і радісне свято – Міжнародний день захисту дітей. Водночас це й свято тих, хто завжди поруч з дітьми, хто піклується про них.

З цієї нагоди Жовтоводським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було організовано та проведено соціальну акцію для дітей.

Партнерами даного заходу стали Міжнародний благодійний фонд освітніх технологій, міська організація «Афган» та багаторічний партнер БФ «Герда» ім. Г. Смольської.

Соціальна акція пройшла з метою здійснення підтримки прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу та сімей, які знаходяться в складних життєвих обставинах.

В акції прийняло участь 100 дітей. Сім’ї отримали миючі засоби та гігієнічні дитячі набори.

Учасників акції з нагоди свята Міжнародного дня захисту дітей поздоровила директор Жовтоводського міського ЦСССДМ Л.М. Скиба та депутат Жовтоводської міської ради С.М. Іщенко.

Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє. Дуже хочеться, щоб наші діти, діти в усьому світі, щохвилини, щодня були радісними та щасливими.

1 червня – не тільки веселе свято для дітлахів, але й можливість звернення уваги громадськості на необхідну відповідальність за долю нашого благополучного майбутнього, нагадування суспільству про дотримання прав дитини для формування гармонійної особистості. Адже кожна дитина має право на щасливе і повноцінне дитинство. 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA