12 квітня о 20 годині 29 хвилин на пункт зв’язку 39-ДПРЧ надійшло повідомлення про пожежу по вулиці Ярослава Мудрого (Дзержинського) міста Жовті Води. По прибуттю на місце події було встановлено, що пожежа виникла у сміттєпроводі дев’ятиповерхового житлового будинку. Горить сміття на площі пожежі 1 квадратний метр.
Орієнтовна причина пожежі – необережне поводження з вогнем не встановленою особою через вільний доступ (відчинені двері у сміттєпроводі житлового будинку).
Постраждалих та загиблих внаслідок пожежі не було.
До гасіння пожежі залучено 7 чоловік особового складу та 2 одиниці техніки 39 державної пожежно-рятувальної частини.

13 квітня о 02 годині 23 хвилини на пункт зв’язку 39-ДПРЧ надійшло повідомлення про пожежу у квартирі по вулиці Кропоткіна міста Жовті Води. По прибуттю на місце події було встановлено, що пожежа виникла у 3-х кімнатній квартирі, яка знаходиться на 1-му поверсі п’ятиповерхового будинку. Горить диван та ковдра. Площа пожежі 2 квадратних метри.
Вогнем пошкоджено диван та ковдру.
Власник квартири громадянин С., 1957 року народження, безробітний.
Орієнтовна причина пожежі – підпал.
Постраждалих та загиблих внаслідок пожежі не було.
До гасіння пожежі залучено 7 чоловік особового складу та 2 одиниці техніки 39 державної пожежно-рятувальної частини.

Матеріали про пожежі передано для прийняття рішення до Жовтоводського відділення поліції.
Жовтоводський міський відділ ДСНС вкотре попереджає громадян, що відповідно до законодавства, Правила пожежної безпеки є обов’язковими для виконання всіма громадянами. А порушення вимог пожежної безпеки тягне за собою адміністративну або кримінальну відповідальність та відшкодування винуватцями завданих збитків.

Жовтоводський МВ ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області