Три «золота» здобув жовтоводський спортсмен Володимир Нагалюк на найбільшому в Європі Мультитурнірі з силових видів спорту «Золотий тигр – XI», до програми якого входила першість світу з пауерліфтингу. Про це повідомили у відділі у справах сім’ї, молоді, фізкультури і спорту виконкому міської ради.

Із 29 вересня по 1 жовтня в Єкатеринбурзі проходив найбільший в Європі Мультитурнір із силових видів спорту «Золотий тигр – XI» за версією IPA. У рамках цього спортивного фестивалю відбувся чемпіонат світу з пауерліфтингу. У змаганнях взяли участь більше 8 тисяч спортсменів, які боролися за перемогу в 36 видах спорту. Серед них і жовтоводський ветеран важкої атлетики Володимир Нагалюк.

У віковій групі 65-70 років, ваговій категорії 90 кг наш земляк здобув перше місце у класі «Masters». Володимир Нагалюк також виборов «золото» у класі «Open» (вільна вікова група) та триборстві.

За підсумками змагань жовтоводський спортсмен став 81-кратним чемпіоном і рекордсменом світу з пауерліфтингу.

Тепер у планах підготовка до чемпіонату світу з пауерліфтингу за версіями GPF та GPA, які пройдуть наприкінці жовтня-листопада поточного року.

Спортсмен виловлює вдячніть за допомогу ПП Галясу В.В, міському голові Абрамову В.В, ФОЦ ДП «СхідГЗК» – за надану спортивну базу.