Через невідповідність температурного режиму санітарним нормам, неготовність мереж централізованого опалення до запуску, дитячий садок №15 «Барвінок» таки повернули на «автономку». Про це на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook написав міський голова Дмитро ХАНІС.

«В зв’язку зі скрутним становищем міського бюджету та зростанням ціни на електроенергію членами виконавчого комітету було прийнято рішення щодо переведення ЗДО №15 з автономного опалення на централізоване (різниця близько 500 тис.грн). КП «Жовтоводськтепломережа» безкоштовно провели всі необхідні роботи.

Після переходу на централізоване опалення виявилось, що мережа не готова до роботи (висновок спеціалістів Тепломережі додаю).

Необхідна температура повітря в приміщеннях підтримувалась збільшенням температури теплоносія. Всі інші заклади з автономним опаленням в місті працюють в тому ж температурному режимі, що і Тепломережі. І це є достатнім для комфортної температури в приміщеннях.

Сьогодні було прийнято рішення про повернення на автономне електричне опалення задля комфортного перебування в навчальному закладі, оскільки температура на централізованому опаленні не відповідає нормам і ризикувати здоров’ям дітей ми не можемо.

Після опалювального періоду буде викликано виконавця послуги, з яким керівник закладу Ольга Костюк уклала договір на промивання та випробування мережі опалення. Виконавець повинен надати послугу належним чином. Також, необхідні роботи будуть виконані КП «Жовтоводськтепломережа». На опалювальний сезон 2022-23 рр.заклад буде переведено на централізоване опалення», – зазначив очільник громади.

Джерело: https://www.facebook.com/dmitry.hanis.