Шановні жовтоводці!

22 роки тому, 28 червня 1996 року, відбулася значима історична подія в житті нашого народу – було прийнято першу Конституцію незалежної української держави. Це був довгий і складний процес, який тривав майже шість років. Зрештою, після тривалої роботи над проектом Конституції, багаточисленних доопрацювань, внесень близько шести тисяч поправок та добового засідання Верховної Ради щодо прийняття Основного Закону, ми отримали основоположний державотворчий акт, який надав українській політичній системі стабільності, завершив процес становлення України як суверенної держави.

Конституція – це не просто збірник статей. Це – закріплені основи суспільного і державного устрою, організації та діяльності державних органів, а також органів місцевого самоврядування; визначені напрями розвитку суспільства і держави; встановлені конституційні гарантії здійснення прав та свобод людини і громадянина; зафіксовані основи міжнародного співробітництва.

Для нас із вами Конституція – це початок історії сучасної незалежної України, розуміння важливості рівних прав, демократичного ладу і відповідальної влади. І обов’язок кожного українця – поважати її та беззаперечно дотримуватись конституційних норм.

У цей святковий день бажаю вам міцного здоров’я, родинного тепла і добробуту. Хай мир і взаєморозуміння сприяють подальшій розбудові нашої державності, становленню достатку в кожній сім’ї. Пам’ятайте, що лише наші спільні зусилля стануть запорукою процвітання суспільства та міста, у якому ми живемо та працюємо.

Зі святом вас, із Днем Конституції України!

З повагою міський голова Володимир АБРАМОВ