Об’єднання громад: перші кроки

Восени 2017 року відбулися сесії Жовтоводської міської ради та Мар’янівської сільської ради, де були обрані по 5 представників до спільної робочої групи з підготовки проектів рішень щодо добровільного об’єднання територіальних громад сіл Мар’янівської сільської ради П’ятихатського району та міста Жовті Води в територіальну громаду з адміністративним центром у місті Жовті Води.

Першого листопада 2017 року відбулося перше засідання робочої групи, на якому було обрано:

– голову робочої групи Віктора Кетова;
– заступника голови робочої групи Ірину Олініченко;
– секретаря робочої групи Тетяну Голоту.

Також на засіданні були затверджені проекти рішень про добровільне об’єднання територіальних громад, які будуть винесені на розгляд депутатів Жовтоводської міської ради і Мар’янівської сільської ради. Ухвалено проект плану спільних організаційних заходів щодо добровільного об’єднання територіальних громад.

Згідно з Законом України “Про добровільне об’єднання територіальних громад” (стаття 7) із дня затвердження проекту рішень, тобто з 01.11.17 року, відводиться 60 днів для громадського обговорення об’єднання територіальних громад, що зараз і триває.

Пропозиції громадян щодо об’єднання громад приймаються: у м.Жовті Води – в приміщенні виконкому міськради за адресою: бул.Свободи, 33, перший поверх; у с. Мар’янівка – у приміщенні Мар’янівської сільської ради.

Протокол №1 засідання спільної робочої групи щодо добровільного об’єднання територіальних громад

22 грудня – громадські слухання з обговорення проекту рішення Жовтоводської міської ради «Про добровільне об’єднання територіальних громад»

На виконання розпорядження міського голови від 20.11.2017 №681/01-02р-17 «Про проведення громадського обговорення «Про схвалення проекту рішення Жовтоводської міської ради «Про добровільне об’єднання територіальних громад» 22 грудня 2017 року о 16.00 в ЦНТКіД ДП «СхідГЗК» відбудуться громадські обговорення з даного питання. За підсумками зборів громади буде прийнято рішення щодо включення до порядку денного чергової сесії Жовтоводської міської ради питання «Про добровільне об’єднання територіальних громад» міста Жовті Води та Мар’янівської сільської ради П’ятихатського району в територіальну громаду з адміністративним центром у м. Жовті Води. 
 
23 червня – громадські слухання з питання об’єднання громад 
На виконання розпоряджень міського голови від 13.05.2017 №240/01-02р-17 та від 15.05.2017 №243/01-02р-17 «Про вивчення пропозиції щодо ініціювання добровільного об’єднання територіальних громад» із 23 травня по 23 червня 2017 року в місті Жовті Води триває громадське обговорення пропозицій об’єднання Богдано-Надеждівської та Мар’янівської сільських рад і м.Жовті Води в територіальну громаду з центром у місті Жовті Води.
Пропозиції приймаються від фізичних та юридичних осіб:
– на електронну пошту виконавчого комітету Жовтоводської міської ради: info@gvvyk.dp.ua;
– у письмову вигляді за адресою: бульвар Свободи, 33;
– за телефоном 2-85-40;
Пропозиції приймаються до 21 червня 2017 року з обов’язковим зазначенням прізвища, ім’я, по батькові, домашньої адреси особи, яка надає пропозицію, а для юридичних осіб – із зазначенням найменування та місця знаходження.
Громадські обговорення з даного питання відбудуться 23 червня 2017 року о 16.00 в ЦНТКіД ДП «СхідГЗК».
 
Інформація про сільські ради, які виявили бажання об’єднатися в територіальну громаду з центром у місті Жовті Води