17.01.2017

Жовтоводська міська рада оголошує пошук кандидатів у присяжні Жовтоводського міського суду Дніпропетровської області

Юридичний відділ.

16.01.2017

ПОВІДОМЛЕННЯ

За результатами голосування членів виконкому (протокол №13 від 23.11.2017р.) проект регуляторного акта – рішення виконкому «Про затвердження мінімальної суми орендного платежу за нерухоме майно фізичних осіб м. Жовті Води», оприлюднений у газеті «Жовтоводські вісті» №37 від 15.09.2017р., не було прийнято.

Враховуючи викладене, відповідно до ст.170.1.2 Податкового кодексу України та Методики визначення мінімальної суми орендного платежу за нерухоме майно фізичних осіб (Постанова КМУ від 29.12.2010р. №1253), якщо орган місцевого самоврядування не визначив мінімальну вартість місячної оренди 1 кв.м загальної площі нерухомого майна чи не оприлюднив її у спосіб найбільш доступний для жителів територіальної громади, до початку звітного податкового року, об’єкт обкладення податком з доходів фізичних осіб визначається орендарем (окрім орендарів – фізичних осіб, які не є суб’єктами підприємницької діяльності), виходячи з передбаченого в договорі оренди розміру орендної плати.

Виконавчий комітет Жовтоводської міської ради.

05.01.2018

До уваги керівників аптечних закладів міста!

Виконавчий комітет Жовтоводської міської ради запрошує вас долучитися до реалізації урядової програми «Доступні ліки» у 2018 році. Для участі у даній програмі вам необхідно до 15.01.2018 року надати до виконкому міської ради, каб.№218, наступну інформацію: повну назву аптечного закладу; посаду, прізвище, ім’я, по батькові керівника; адресу розташування закладу (усіх відділень) у м.Жовті Води; ПІБ та контактний телефон особи, уповноваженої представляти інтереси закладу; орієнтовну суму договору, відповідно до якої здійснюватиметься відпуск медикаментів.

Відділ охорони здоров’я.

04.01.2018

До уваги споживачів!

Внаслідок поривів на зовнішніх мережах теплопостачання з 04 січня 2018 року від централізованого опалення відключені житлові будинки за наступними адресами: вул.Першотравнева, 38, 40; Європейська, 2, 4; Хмельницького, 23. Ремонтні роботи будуть завершені 05 січня.

Адміністрація КП “Жовтоводськтепломережа”.

Святкуємо Різдво разом!

Оргкомітет.

03.01.2018

Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України інформує

УЖКГ.

29.12.2017

До уваги внутрішньо переміщених осіб та осіб, що постраждали від конфлікту в Україні!

Данська Рада у справах Біженців (Danish Refugee Council) за фінансової підтримки Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (Swiss Agency for Development and Cooperation/SDC) і Департаменту Міжнародного Розвитку Великобританії (Department for International Development /DFID) розпочинає нові програми, спрямовані на підтримку внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та осіб, які постраждали від конфлікту в Україні, підвищення конкурентоспроможності на ринку праці та стабілізації їх життя шляхом надання можливості отримання професійної освіти; стабілізацію їх життя та досягнення довгострокових рішень шляхом працевлаштування та отримання доходів; надання допомоги для початку нового та відновлення або розширення існуючого бізнесу.

Програма підвищення конкурентоспроможності на ринку праці ВПО та осіб, які постраждали від конфлікту в Україні
Програма створення робочих місць для ВПО та осіб, які постраждали від конфлікту в Україні
Програма надання бізнес-грантів на початок нового та відновлення або розширення існуючого бізнесу

УПСЗН Жовтоводської міської ради.

22.12.2017

Запрошуємо на міжнародну виставку «China International Import Expo 2018»

Відділ розвитку підприємництва та захисту прав споживачів.

21.12.2017

Запрошуємо на святкову програму!
23 грудня о 15.00 відбудеться святкова музично-розважальна програма для дітей міста “Новорічний калейдоскоп”. На вас чекатимуть: ігри, конкурси, подарунки, театралізоване дійство. Захід проходитиме біля ялинки, встановленої на бул.Свободи, навпроти маг.”COMFY”.

Оргкомітет.

Долучайтесь до благодійництва, подаруйте дітлахам міста свято!

Із 19 грудня по 8 січня в місті проходить соціальна акція “Від серця до серця!”, мета якої привернути увагу громадськомті до проблем дітей соціально вразливих категорій, привітати малюків із новорічними та різдвяними святами. Організатори акції звертаються до усіх небайдужих жовтоводців із пропозицією долучитись до благодійництва, подарувати дітлахам Жовтих Вод свято. Телефонуйте до ЦСССДМ: 3-20-40 або звертайтеся до служби у справах дітей виконкому міськради (каб.№224).

ССД, ЦСССДМ.

12.12.2017

Запрошуємо на звіт депутатів!

15 грудня 2017 року о 17.00 у приміщенні СШ №8, каб. 102, за адресою: пров. Запорізький,12 відбудеться звіт депутатів Жовтоводської міської ради фракції Радикальної партії Олега Ляшка. Звітуватимуть депутати:
– Зінченко Н.В.
– Симбірський С.В.
– Жушман В.В.
– Вовк-Черемуш Ж.В.
– Антоненко І.Л.
На даному заході будуть заслухані звіти депутатів фракції РПЛ за 2017 рік та підбиті підсумки роботи фракції в цілому. Запрошуємо жовтоводців-виборців та всіх бажаючих на звіт депутатів Жовтоводської міської ради.

Н.В.ЗІНЧЕНКО, голова фракції РПЛ у міській раді.

11.12.2017

До уваги представників малого та середнього бізнесу!

У рамках реалізації Програми розвитку малого та середнього підприємництва у Дніпропетровській області на 2017-2018 роки 15 грудня 2017 року з 11.00 до 14.00 у залі засідань Облдержадміністрації (м. Дніпро, пр. О.Поля, 1, III поверх) відбудеться практична конференція на тему: «Головні зміни законодавства в роботі бізнесу». Захід буде проводитись досвідченими експертами в галузі ведення бізнесу, які мають багаторічний досвід, та на практиці знаходять законні та результативні способи вирішення проблемних питань підприємців регіону.

Під час конференції будуть розглянуті наступні питання:

І. Головні зміни та нововведення законодавства у 2018 році:
– проект Закону про Держбюджет на 2018 рік;
– оновлений Закон про бухгалтерський облік;
– лібералізація банківського законодавства щодо МСБ;
– як не отримати штраф при оформленні первинних документа та інше.

ІІ. Планові та позапланові перевірки:
– первинні документи у фокусі уваги контролюючих органів: як правильно складати, типові помилки та їх наслідки;
– умови кредитування МСБ та інше.

ІІІ. Перевірки органами Держпраці:
– перевірки суб’єктів господарювання органами Держпраці;
– штрафи за порушення законодавства про працю: аналіз судової практики та інше.

ІV. Зміни в податковій та пенсійній сферах у діяльності підприємців у 2018 році.

V. Використання майна в бізнесі: практичні поради.

Для участі у конференції необхідно зареєструватися за посиланням: https://goo.gl/forms/grdXzOlwF4wxovxR2 або за телефонами 742-8342, 742-8467.

За довідками звертатися до відділу з питань розвитку підприємництва та захисту прав споживачів виконкому міськради: Жушман Вікторія, начальник відділу (066-515-66-43, каб.230) або Олійник Тетяна, головний спеціаліст (066-485-04-45, каб.332).

Відділ розвитку підприємництва та захисту прав споживачів.

04.12.2017

15 грудня 2017 року у великій залі засідань виконавчого комітету Жовтоводської міської ради о 15.00 відбудеться звіт міського голови перед територіальною громадою міста (розпорядження від 19.09.2017 №490/01-02р-17).

01.12.2017

Виконавчий комітет Жовтоводської міської ради оголошує про проведення процедури закіпівлі житла

Служба у справах дітей.

28.11.2017

Переселенців та мешканців Дніпропетровщини запрошують приєднатися до соціального проекту «Гідна праця». Безкоштовні тренінги допоможуть знайти кращу роботу або розпочати власну справу.

УПСЗН Жовтоводської міської ради.

24.11.2017

До уваги мешканців та гостей міста!

29 листопада 2017 року о 13 годині 55 хвилин буде проведена перевірка централізованої системи оповіщення населення із включенням електросирен та передачею мовного повідомлення в ефірних засобах масової інформації.

Почувши сирену, зберігайте спокій – вашому життю та здоров’ю нічого не загрожує! Увімкніть радіо або телевізор, уважно прослухайте мовне повідомлення сигналу „Увага всім” і дійте відповідно до отриманої інформації. Сповістіть про це сусідів, особливо людей похилого віку.

Громадяни! Будьте уважні до повідомлень і сигналів цивільного захисту. Це врятує ваше життя, життя ваших близьких та рідних, збереже здоров’я та майно.

Відділ ВПО, ЦЗ та ОР.

21.11.2017

Проведення конкурсу на кращий проект пам’ятника засновникам та розбудовникам м.Жовті Води та місця його встановлення на території міста

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті детального плану території для розміщення сонячної електростанції в районі вул. Маяковського, 137 в м.Жовті Води

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті детального плану території для розміщення сонячної електростанції в районі вул. Козакова в м.Жовті Води

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті детального плану території для розміщення сонячної електростанції по вул. Об’їзна, в районі колишнього УМІАТ, в м.Жовті Води

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті детального плану території для розміщення сонячної електростанції в продовженні вул. Поштова, в районі колишнього летовища, в м.Жовті Води

Відділ містобудування та архітектури.

14.11.2017

ДЗ “СМСЧ №9 МОЗ України”.

10.11.2017

Шановні жовтоводці!

Громадська рада при виконавчому комітеті Жовтоводської міської ради інформує, що звернення до Громадської ради від громадськості та представників організацій можна надсилати на електронну адресу gromradazv@ukr.net та в друкованому вигляді на адресу виконкому (бульвар Свободи, 33) із приписом: «Громадській раді».

У межах своїх повноважень Громадська рада сприятиме участі громадськості у вирішенні питань місцевого значення, розгляду пропозицій та зауважень з метою підвищення якості життя нашої громади, покращення комунікації та налагодження ефективної взаємодії органів місцевого самоврядування із представниками громади.

Голова Громадської ради В.В. Ізергін.

07.11.2017

Управління ЖКГ Жовтоводської міської ради має намір здати в оренду нежитлове приміщення

Жовтоводська міська рада оголошує конкурс по відбору виконавця послуг з виконання робіт із землеустрою земельної ділянки для комерційного використання на перехресті вул. Заводська – вул. І.Богуна

Жовтоводська міська рада оголошує конкурс по відбору виконавця послуг з виконання робіт із землеустрою ділянки для комерційного використання в районі зупинки “Поліклініка”

УЖКГ.

03.11.2017

До уваги підприємців!

У рамках реалізації програми розвитку малого підприємництва м.Жовті Води на 2017-2018 роки 8 листопада 2017 року з 11.00 до 15.00 у великій залі виконавчого комітету відбудеться семінар на тему: “Приватним підприємцям – про тонкощі законодавства для успішного ведення бізнесу”. Захід буде проводитись фахівцями Дніпропетровської обласної державної адміністрації.
Під час семінару будуть розглянуті наступні питання:

– нове в обліку та звітності для спрощенців та загальносистемників;
– особливості сплати Єдиного соціального внеску у 2017 році;
– нюанси використання найманої праці приватними підприємцями;
– зміни в правилах застосування касових апаратів підприємцями;
– особливості проведення перевірок інспекцією з праці та Держпродспоживслужбою та інше.

За довідками звертатися до начальника відділу з питань розвитку підприємництва та захисту прав споживачів виконкому міськради Жушман Вікторії Володимирівни, тел. 066-515-66-43.

Відділ розвитку підприємництва та захисту прав споживачів.

31.10.2017

Інформація щодо виконання аварійно-відновлювальних робіт КП “Жовтоводський волоканал” ДОР”

КП “Жовтоводський водоканал” ДОР”.

30.10.2017

До уваги учасників громадського обговорення з питань впровадження громадського бюджету у м.Жовті Води!

Відділ економічного та інвестиційного розвитку.

Запрошуємо молодь віком від 15 до 18 років узяти участь у конкурсі соціальних та бізнес проектів Diamond Challenge Ukraine for High School Entrepreneurs

Відділ розвитку підприємництва та захисту прав споживачів.

27.10.2017

Відділ розвитку підприємництва та захисту прав споживачів.

16.10.2017

Інформація для головних розпорядників бюджетних коштів!

18 жовтня о 16.30 у великій залі виконкому міської ради відбудеться безкоштовний навчальний семінар-практикум щодо підвищення якості закупівель у системі ProZorro. Ініціатор проведення заходу – ГО “Платформа громадський контроль” (офіційний куратор із впровадження електронної системи публічних закупівель ProZorro в Дніпропетровській області).

Відділ економічного та інвестиційного розвитку. 

13.10.2017

Шановні підприємці, запрошуємо до співпраці!

Відділ розвитку підприємництва та захисту прав споживачів виконкому міської ради планує провести семінар (форум, засідання «круглого столу») з питань організації та здійснення підприємницької діяльності у місті Жовті Води. З метою виявлення та подальшого обговорення актуальних запитань, просимо вас надати до відділу перелік тем, які найбільше хвилюють жовтоводських підприємців.

Питання можна надіслати на електронну адресу відділу розвитку підприємництва та захисту прав споживачів виконкому міськради: VRР_ZHV@і.соm або подати в інший зручний для вас спосіб. За додатковою інформацією звертайтеся у робочий час за телефоном: 066-515-66-43 (Жушман Вікторія Володимирівна, начальник відділу розвитку підприємництва та захисту прав споживачів).

Давайте разом вирішувати проблеми розвитку підприємництва в місті!

До уваги жінок-підприємців!

Запрошуємо взяти участь в експортній конференції

Відділ розвитку підприємництва та захисту прав споживачів.

УЖКГ.

06.10.2017

КП ВЖРЕО.

04.10.2017

Дві тисячі осіб, які постраждали внаслідок конфлікту в Україні, отримають від Німеччини та МОМ допомогу на розвиток самозайнятості та власного бізнесу

Відділ з питань розвитку підприємництва та захисту прав споживачів.

26.09.2017

Оголошення про проведення конкурсу з відбору виконавців земельних торгів з продажу права оренди земельної ділянки комунальної власності по вул. Кропоткіна, 49
Оголошення про проведення конкурсу з відбору виконавців земельних торгів з продажу права оренди земельної ділянки комунальної власності по вул. Маяковського, 137

УЖКГ.

19.09.2017

Оголошення про проведення земельних торгів з продажу права оренди на земельну ділянку комунальної форми власності

УЖКГ.

18.09.2017

До уваги жовтоводців! 19 вересня поточного року, починаючи з 15.00, згідно з затвердженим графіком відбудеться запуск сірчанокислотної установки на СКЦ ГМЗ.

Заступник генерального директора із забезпечення виробництва Голобородько І.В.

15.09.2017

До уваги жовтоводців! Запрошуємо заслухати звіт перед громадою Жовтоводського бюро правової допомоги, результати соціологічного дослідження правових потреб громади та задати свої запитання: 19.09.2017 13.00 виконком Жовтоводської міської ради.

Жовтоводське бюро правової допомоги.

09.06.2017

До уваги суб’єктів підприємницької діяльності, які мають дозвільну документацію на виконання робіт із збирання, оброблення та видалення безпечних відходів

КП «Чисте місто».

До уваги суб’єктів підприємницької діяльності, які мають дозвільну документацію на виконання робіт з установки індивідуального (електричного, газового тощо) опалення

Заступник міського голови Харитонов Є.Б.