Повідомлення

 про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті детального плану території для розміщення сонячної електростанції  на вул. Об’їзна, в районі об’єктів ДП СхідГЗК в м. Жовті Води Дніпропетровської області

 

 1. Інформація про мету, склад та зміст містобудівної документації. Детальний план території розроблений з метою:
 • визначення планувальної організації і розвиток території для розташування сонячної електростанції на вул. Об’їзна, в районі об’єктів ДП СхідГЗК в м. Жовті Води Дніпропетровської області.

Проект детального плану території розроблено відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Закону України «Про основи містобудування» та ДБН Б.1.1.-14.2012 «Склад та зміст детального плану території».

Проект детального плану території складається із текстових  та графічних матеріалів:

 • пояснювальної записки;
 • схема розташування території у планувальній структурі частини міста;
 • план існуючого використання території поєднаний зі схемою існуючих планувальних обмежень;
 • проектний план поєднаний зі схемою прогнозованих планувальних обмежень, з планом червоних ліній, схемою організації руху транспорту і пішоходів та кресленням поперечних профілів вулиць;
 • схема інженерного підготовлення території та вертикального планування;
 • схема інженерних мереж та споруд;
 • розділ інженерно-технічних заходів цивільного захисту (цивільної оборони (пояснювальна записка з графічним додатком)..

 

 1. Основні техніко – економічні показники:

Територія проектування площею 96,17 га знаходиться в північно-західній частині міста Жовті Води, на момент розроблення детального плану перебуває у постійному користуванні ДП «СхідГЗК». Частина території  неможлива для розміщення сонячних панелей в зв’язку з проходженням по ній інженерних мереж (кабелю зв’язку), тому для будівництва сонячних електростанцій визначені окремі ділянки площею 23,00 га, 23,00 га, 14,70 га та 24,00 га. Загальна потужність сонячної підстанції передбачена 10,32 мВт, 10,70 мВт, 6,51 мВт, 10,82 мВт  відповідно. До основних будівель і споруд сонячної електростанції входять:  

сонячні панелі – 37512 шт., 38920 шт., 213672 шт., 39346 шт.;  КТП – 4 шт.;  інверторні станції, будинки охорони  та  диспетчерських на кожній ділянці.

Територія ділянки для розміщення сонячної електростанції огороджується металевою сітчастою огорожею по металевим стійкам. Висота огорожі орієнтовно 2 м. Благоустрій території (озеленення території низькорослими травами) буде проводитись разом з проведенням основних будівельних робіт, площа зелених насаджень складає 2,88 га.

.           Орієнтовна потреба в трудових ресурсах для ефективної діяльності сонячної електростанції в м. Жовті Води – 12 чол.

 

 1. Відомості про замовника та розробника проектів містобудівної документації та підстави для їх розроблення

Замовник: Виконавчий комітет Жовтоводської міської ради Дніпропетровської області. Місцезнаходження: 52200, Дніпропетровська область, м. Жовті Води, бульвар Свободи 33. Код ЄДРПОУ 26368938;

Розробник: Державне підприємство «Український науково-дослідний і проектний інститут цивільного будівництва «УКРНДПІЦИВІЛЬБУД». Місцезнаходження: 03039, м. Київ, просп.40-річчя Жовтня, 50. Поштова адреса: 03039, м. Київ, просп. Голосіївський, 50. Код ЄДРПОУ 02497683.

Проект детального плану території розроблено на підставі рішення Жовтоводської міської ради від 25.10.2017 № 1087-33(І)/VII «Про дозвіл на розроблення проекту детального плану території на вул. Об`їзна, в районі об’єктів ДП «СхідГЗК» в м. Жовті Води» та договору на виконання робіт від 30.11.2017 № 17329.

 

 1. Інформація про строки ознайомлення з проектом детального плану території для розміщення сонячної електростанції на вул. Об`їзна, в районі об’єктів ДП «СхідГЗК» в м. Жовті Води Дніпропетровської області:

Інформація для ознайомлення розміщена в газеті «Жовтоводські Вісті» та в повному обсязі на офіційному сайті Жовтоводської міської ради. Термін ознайомлення один місяць.

 

 1. Інформація про посадову особу органу місцевого самоврядування, відповідальну за організацію розгляду пропозицій

Відповідальний за організацію розгляду пропозиції – заступник міського голови Харитонов Є.Б.

 

 1. Відомості про строк подання і строк завершення розгляду пропозицій

Подання та прийом пропозицій здійснюється протягом одного місяця. Пропозиції до проекту детального плану території приймаються з 09.02.2018р. до 10.03.2018р., за адресою: 52204, Дніпропетровська обл., м. Жовті Води, бульвар Свободи, 33, каб.111, тел.(05652) 2 40 56.

 

 1. Інформація стосовно запланованих інформаційних заходів (презентація, прилюдне експонування, телевізійні програми, публічні конференції тощо)

Інформаційний захід (круглий стіл) щодо публічного представлення проекту містобудівної документації відбудеться о 14 годині, 14 лютого 2018 року, в залі засідань Жовтоводської міської ради Дніпропетровської області, за адресою: 52200, Дніпропетровська область, м. Жовті Води, бульвар Свободи 33, виконавчий комітет..

Пропозиції до проектів містобудівної документації мають право подавати:

 1. повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;
 2. юридичні особи, об’єкти нерухомого майна яких розташовані на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;
 3. власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено проект містобудівної документації, та на суміжних з нею територіях;
 4. представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію; 
 5. народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад.

Пропозиції, подані особами, не визначеними пунктом 7 «Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» затвердженого постановою Кабінету міністрів України від 25.05.2011р. № 555, або подані після встановленого строку, залишаються без розгляду.

Відповідно до частини шостої статті 21 Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності” пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Виконавчий комітет

План існуючого використання
План розташування території
Пояснювальна записка
Проектний план
Схема інженерних мереж
Схема інженерного підготовлення
ЦО графічні матеріали
ЦО пояснювальна