Шановні панове інвестори!

До Вашої уваги пропонується інвестиційний паспорт м.Жовті Води Дніпропетровської області, на сторінках якого Ви ознайомитесь з нашим містом із точки зору інвестиційної привабливості.

Міська влада запрошує всіх потенційних інвесторів до співпраці на взаємовигідних умовах у питаннях розвитку економічного і соціального потенціалу міста.

Інвестиційний паспорт міста Жовті Води

 

Моніторинг діючих грантів та конкурсів

Перелік Грантодавців

 

Інформація для суб’єктів підприємницької діяльності

До уваги суб’єктів підприємницької діяльності, які мають дозвільну документацію на виконання робіт із збирання, оброблення та видалення безпечних відходів.

Запрошуємо долучитись до спільної роботи щодо приведення у відповідність до санітарних вимог міського звалища твердих побутових відходів, яке знаходиться на земельній ділянці, що розташована за адресою: вул.Об’їзна, 13, та надана КП «Чисте місто» Жовтоводської міської ради» в постійне користування, з вилученням окремих компонентів із сміття. Для того, щоб комісія з відбору найкращої інвестиційної пропозиції із приведення до санітарних вимог міського звалища твердих побутових відходів, із вилученням окремих компонентів із сміття, могла рекомендувати ваше підприємство, як виконавця робіт, просимо надати до 26 червня поточного року надати до КП «Чисте місто» Жовтоводської міської ради (бульвар Свободи, 56) належним чином завірені копії наступних документів:

  • витяг з ЄДР юридичних та фізичних осіб підприємців про реєстрацію юридичної особи.

При наданні копій пред’явити оригінали документів, які зазначені у переліку.

За додатковою інформацією звертайтеся до КП «Чисте місто» Жовтоводської міської ради.

До уваги суб’єктів підприємницької діяльності, які мають дозвільну документацію на виконання робіт з установки індивідуального (електричного, газового тощо) опалення

Запрошуємо долучитись до спільної роботи щодо переведення соціально-культурної сфери м. Жовті Води на індивідуальні джерела опалення. Для того, щоб комісія з відбору найкращої інвестиційної пропозиції із встановлення систем автономного опалення на об’єктах соціально-культурної сфери міста Жовті Води на 2017-2018 роки могла рекомендувати ваше підприємство, як виконавця робіт, просимо до 26 червня поточного року надати до виконавчого комітету Жовтоводської міської ради (бульвар Свободи, 33, каб. №111) належним чином завірені копії наступних документів:

  • витяг з ЄДР юридичних та фізичних осіб підприємців про реєстрацію юридичної особи в м.Жовті Води;

  • дозвіл на виконання робіт підвищеної небезпеки;

  • ліцензія державної архітектурно-будівельної інспекції в Україні на виконання робіт з монтажу інженерних мереж, систем, приладів і засобів вимірювання;

  • гарантійний лист про вартість теплоносія нижчу за існуюче централізоване опалення в м. Жовті Води;

  • план-графік інвестицій проекту.

При наданні копій пред’явити оригінали документів, які зазначені у переліку.

За дододатковою інформацією звертайтеся до виконавчого комітету Жовтоводської міської ради (каб. №220).