Почалася онлайн реєстрація для участі в новому проекті ЄС/ПРООН “Об’єднання співвласників багатоквартирних будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень” (HOUSES)

Почалася онлайн реєстрація для участі в новому проекті ЄС/ПРООН “Об’єднання співвласників багатоквартирних будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень” (HOUSES). Основна мета Проекту – мобілізація співвласників житла в багатоквартирних будинках та підтримка їхньої мотивації до підвищення рівня енергоефективності власних будинків.
У цьому контексті ЄС спільно з урядом Німеччини підтримує Фонд енергоефективності України, створений Урядом України, який надаватиме технічну та фінансову підтримку на термомодернізацію багатоквартирних будинків з метою підвищення їх енергоефективності.
Проект триватиме до 30 вересня 2020 року.
До співпраці запрошуються представники ініціативних груп, які мають намір створити ОСББ, представники ЖБК, які мають намір реорганізуватися в ОСББ, а також представники існуючих ОСББ, яким необхідна підтримка в організаційному становленні та подальшому впровадженні енергоефективних рішень.
Подати заявку на участь можна за посиланням: http://www.houses.in.ua/registration/
Додаткову інформацію можна отримати, звернувшись на e-mail: olena.kharchenko@undp.org

Проходження професійної атестації на відповідність кваліфікаційним професії “менеджер (управитель) житлового будинку (групи будинків)”

Черговість виконання робіт із капітального ремонту одного конструктивного елементу та заходів з енергозбереження в будинках, у яких створено ОСББ, на 2019 рік

Черговість виконання робіт із капітального ремонту одного конструктивного елементу та заходів з енергозбереження в будинках, в яких створено ОСББ, на 2018 рік

Інформує Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України

Програма фінансування енергомодернізації житла в багатоквартирних будинках з ОСББ