На виконання розпорядження міського голови від 16.04.2020 року №144/01-02р-20 робочою групою, до складу якої ввійшли депутати міської ради, представники органів місцевого самоврядування, керівники та спеціалісти провідних підприємств міста, представники бізнесових структур, громадських, релігійних та молодіжних організацій, політичних партій та активісти, розпочато підготовку проєкту Стратегії розвитку Жовтих Вод на період до 2027 року (далі – Стратегії).

Виконавчий комітет Жовтоводської міської ради звертається до всіх охочих, хто має власне бачення розвитку міста, із пропозицією долучитися до складу робочої групи. Адже тільки разом ми зможемо напрацювати, а в подальшому втілити у життя заходи, спрямовані на покращення життя у Жовтих Водах.

Аналіз соціально-економічного розвитку міста за 2015-2019 роки

Стратегічні бачення, цілі, SMART, SWOT

[gview file=”http://zhv.gov.ua/wp-content/uploads/2020/07/стратегічні-бачення-цілі-SMART-SWOT.pptx”]

Розпочато збір ідей проєктів для розробки Плану заходів із реалізації Стратегії розвитку м.Жовті Води у 2021-2023 роках

Виконавчий комітет Жовтоводської міської ради продовжує працювати над проєктом Стратегії розвитку міста на період до 2027 року (далі – Стратегія). Наразі розпочато збір ідей проєктів від жовтоводців (юридичних та фізичних осіб), які дозволять сформувати План заходів із реалізації Стратегії. Ідеї проєктів буде відібрано, проаналізовано та пріоритезовано робочою групою з формування Стратегії. За результатами відбору кращі проєктні ідеї ввійдуть до Плану заходів реалізації Стратегії у 2021-2023 роках.

Запрошуємо небайдужих жовтоводців, представників громадських організацій, установ та підприємств усіх форм власності запропонувати ідею(ї) проєкту(ів), які дозволять реалізувати завдання Стратегії.

Ідеї проєктів обов’язково повинні відповідати таким критеріям:

– бути спрямованими на досягнення суспільної вигоди;
– отримувачем вигод від реалізації проєкту не може бути окрема фізична або юридична особа;
– т
ермін реалізації проєкту – не більше 3-х років (2021-2023 роки);
– с
тосуватися одного або кількох завдань Стратегії розвитку м.Жовті Води на період до 2027 року;
– подібний проєкт ще не реалізовувався на відповідній території;
– можливість реалізації проєкту (досвід реалізації подібних проєктів);
– і
дея має бути подана у формі, що додається.

Проєктну ідею (форму) необхідно надіслати не пізніше 16.00 31.07.2020 року на e-mail: vesr_zhv@i.ua із приміткою «До плану заходів з реалізації Стратегії Дніпропетровської області». За додатковою інформацією звертайтеся до відділу економічного та інвестиційного розвитку виконавчого комітету Жовтоводської міської ради (тел. 6-34-48, каб. №216 та 217).