Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м.Жовті Води

Контакти: м. Жовті Води, вул.Гагаріна, 35
                  Телефон: 099-724-23-68
                   Mail: 1217zvtc@ukr.net

Графік роботи: понеділок – четвер: 08.00-16.42;
                            п’ятниця: 08.00-15.42;
                            обідня перерва: 12.00-12.30.

Структура відділу:

Положення про територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м. Жовті Води (зі змінами від 30.11.2016, 22.02.2017).

Територіальний центр утворено для здійснення надання соціальних послуг громадянам, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги за місцем проживання або в умовах денного перебування.

Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) надає такі соціальні послуги: догляд вдома; денний догляд; соціальна адаптація; консультування; представництво інтересів; одноразове гаряче харчування на виконання «Державної програми радіаційного та соціального захисту населення м. Жовті Води на 2013-2022 рр.».

Територіальний центр забезпечує здійснення своїми структурними підрозділами надання соціальних послуг: громадян похилого віку; інвалідів (старше 18 років); хворих (з числа осіб працездатного віку на період до встановлення їм групи інвалідності, але не більш як чотири місяці), які не здатні до самообслуговування і потребують сторонньої допомоги, визнані такими в порядку, затвердженому МОЗ.

Соціальні послуги надаються одиноким громадянам похилого віку та інвалідам безкоштовно.

Перелік документів необхідних для отримання соціальних послуг:

– письмова заява громадянина;
– паспорт;
– ідентифікаційний номер;
– медичний висновок про потребу в соціальних послугах;
– довідка про склад сім’ї;
– пенсійне посвідчення;
– довідка про інвалідність (за наявності);
– інформаційна довідка про відсутність (наявність) договору довічного утримання (за потреби).

Територіальний центр, у межах наявних можливостей, може надавати платні соціальні послуги громадянам похилого віку та інвалідам, які мають рідних, зобов’язаних за законом їх утримувати. Платні послуги надаються згідно з тарифами, затвердженими рішенням виконавчого комітету Жовтоводської міської ради від 14.04.2020 №121.