Управління праці та соціального захисту населення Жовтоводської міської ради

Контакти: м. Жовті Води, вул.Першотравнева, 24
                  Телефон: (05652) 3-35-79, 3-28-03, 050-054-37-20
                  Mail: 1217utszn@ukr.net

Графік роботи: понеділок – четвер: 08.00-17.00;
                            п’ятниця: 08.00-16.00;
                            обідня перерва: 12.00-12.48.

Графік прийому громадян:

– начальник УПСЗН РУДЕНКО Сергій Васильович – щовівторка із 10.00 до 12.00;
– перший заступник начальника УПСЗН БІГУН Ольга Петрівна – щодня згідно з графіком роботи управління;
– заступник начальника УПСЗН – начальник відділу праці та соціально-трудових відносин КИРИЛЬЧУК Станіслав Степанович – щодня згідно з графіком роботи управління.

Структура управління:

Основні завдання управління:

Забезпечення реалізація державної політики у сфері соціально-трудових відносин, оплати і належних умов праці, зайнятості населення, у тому числі соціальної та професійної адаптації військовослужбовців, звільнених у запас або відставку і тих, які підлягають звільненню із Збройних Сил України та інших військових формувань.
– Забезпечення реалізації державної політики з питань соціального захисту населення, дітей, внутрішньо переміщених осіб, підтримки сім’ї, у тому числі сімей з дітьми, багатодітних, молодих сімей, запобігання насильства в сім’ї, забезпечення рівності прав чоловіків та жінок, протидії торгівлі людьми, виконання програм і заходів у цій сфері.
– Призначення та виплата соціальної допомоги, адресної грошової допомоги, компенсацій та інших соціальних виплат, які установлені законодавством України, надання субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово – комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива та пільг з оплати житлово – комунальних послуг і послуг зв’язку.
– Організація надання соціальних послуг (соціального обслуговування) проведення соціальної роботи, у тому числі соціального супроводу сімей (осіб) шляхом розвитку спеціалізованих закладів, установ і служб та залучення недержавних організацій, які надають соціальні послуги, співпраця з територіальними громадами щодо розвитку соціальних послуг у громаді/
– Розроблення та організація виконання комплексних програм і заходів щодо поліпшення становища соціально вразливих верств населення, внутрішньо переміщених осіб, сімей і громадян, які перебувають у складних життєвих обставинах.
– Забезпечення соціальної інтеграції осіб з інвалідністю, сприяння створення умов для безперешкодного доступу осіб з інвалідністю до об’єктів соціальної інфраструктури.
– У межах повноважень забезпечення роботи органу місцевого самоврядування щодо опіки та піклування над повнолітніми недієздатними особами та особами цивільна дієздатність, яких обмежена.
– Реалізація державної політики у сфері оздоровлення осіб з інвалідністю, громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, ветеранів війни (в тому числі учасників антитерористичної операції), осіб на яких поширюється чинність Законів України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», «Про жертви нацистських переслідувань», ветеранів праці.
– Нагляд за додержанням вимог законодавства під час призначення (перерахунку) та виплати пенсій органами Пенсійного фонду України, проведення роз’яснювальної роботи щодо змін у пенсійному законодавстві.
– У межах своєї компетенції бере участь у здійсненні комплексних програм поліпшення обслуговування інвалідів, одиноких непрацездатних громадян, а також громадян похилого віку та сприянні всебічному розвитку соціального обслуговування за місцем проживання.