Управлiння працi та соцiального захисту населення Жовтоводської мiської ради з 02 вересня 2021 року оголошує конкурс на замiщення вакантної посади начальника вiддiлу виплат соціальних допомог та супроводження програм управління.

Кваліфікаційні вимоги: вища освіта не нижче ступеня магістра, спеціаліста, вільне володіння державною мовою, стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2-х років.

Вимоги до кандидатiв: громадянство України, обов’язкове знання державної мови, Конституцiї України, Законiв України «Про місцеве самоврядування», «Про службу в органах мiсцевого самоврядування», «Про запобігання корупції», «Бюджетного Кодексу України», Законiв України з питань соцiального захисту населення, методичних, нормативних та iнших матерiалiв з організації супроводу програмного забезпечення й обслуговування комп’ютерних систем.

Документи приймаються протягом 30 календарних днiв із дня оголошення про проведення конкурсу в засобах масової iнформацiї за адресою: вул.Першотравнева, 24, другий поверх, каб. №62, За додатковою інформацією звертайтеся до головного спецiалiста з кадрових питань, телефон 5-58-57.


19.08.2021

Виконавчий комітет Жовтоводської міської ради з 19 серпня 2021 року оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста І категорії відділу ведення реєстру територіальної громади виконавчого комітету Жовтоводської міської ради на період соціальної відпустки для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку основного працівника.

Кваліфікаційні вимоги:

– вища освіта не нижче ступеня бакалавра;
– без вимог до стажу роботи;
– володіння державною мовою;
– знання законодавчої бази;
– вміння працювати на персональному комп’ютері.

Вимоги до кандидатів: знання Конституції України, Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування,  «Про запобігання  корупції», а також законодавства з урахуванням специфіки функціональних  повноважень відповідного відділу.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів із дня оголошення про проведення конкурсу.

Додаткову інформацію щодо документів, які необхідно подати для участі в конкурсі, можна отримати за адресою: м.Жовті Води, бульвар Свободи, 33 (кабінет №106), телефон 050-830-66-56.