Відділ культури виконавчого комітету Жовтоводської міської ради з 2 вересня 2020 року оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального закладу культури «Централізована бібліотечна система» з посадовим окладом станом на 01.09.2020 року – 5051 грн.

Місцезнаходження закладу: вул.Козацької Слави, 8, м.Жовті Води, Дніпропетровська область, Україна.

Умови оплати праці директора комунального закладу культури визначаються контрактом та не можуть бути меншими, ніж передбачено законодавством.

Кваліфікаційні вимоги до кандидатів:

– повна вища освіта відповідного спрямування (магістр, спеціаліст);
– стаж роботи у сфері культури не менше 3-х років;
– володіння державною мовою;
– здатність за своїми діловими та моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати посадові обов’язки директора закладу культури.

Інші вимоги:

– післядипломна освіта у галузі управління;
– знання чинного законодавства у галузі культури;
– знання сучасних методів господарювання та управління;
– володіння іноземною мовою;
– досвід розроблення чи участі у реалізації інвестиційних та грантових проєктів.  

Не може бути призначено на посаду керівника комунального закладу культури особу, яка:

– за рішенням суду визнана недієздатною або її дієздатність обмежена;
– має судимість за вчинення злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку, або на яку протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення;
– є близькою особою або членом сім’ї керівників органу, що відповідно до статутних документів здійснює управління комунальним закладом культури, а саме: центрального органу виконавчої влади, місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування.

Документи, які необхідно подати для участі у конкурсному відборі:

– заява про участь у конкурсі на ім’я органу управління із наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
– автобіографія, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження; інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку; відомості про наявність чи відсутність судимості;
– копія документа, що посвідчує особу;
– копії документів про вищу освіту;
– два рекомендаційні листи довільної форми;
– мотиваційний лист довільної форми;
– програми розвитку закладу культури на один і п’ять років.

Особа, яка хоче взяти участь у конкурсі, може надати інші документи, які, на її думку, підтверджують її професійні чи моральні якості.

Документи для участі у конкурсі подаються кандидатом особисто у паперовому та електронному виглядах до відділу культури виконавчого комітету Жовтоводської міської ради за адресою: м.Жовті Води, площа Миру, 4, 1-ий поверх, каб.№6, електронна пошта kultura-zv@bigmir.net.

Документи приймаються протягом 30 (тридцяти) календарних днів: із 02.09.2020р. по 01.10.2020р. включно.

Початок формування конкурсної комісії – з 3 вересня 2020 року

Дата та місце проведення першого засідання комісії з конкурсного відбору відбудеться 12 жовтня 2020 року, (час та місце проведення буде повідомлено додатково).

Додаткову інформацію про проведення конкурсу розміщено на офіційному сайті Жовтоводської міської ради http://zhv.gov.ua/ у розділі «Інформація громаді» підрозділі «Кадрові питання».

Контактна особа – начальник відділу культури виконавчого комітету Жовтоводської міської ради Кузьмінська Олена Анатоліївна, тел.: 099-426-99-61.

Оголошення про ведення конкурсу на формування складу конкурсної комісії з конкурсного добору на посаду директора КЗК “Жовтоводська централізована бібліотечна система”

Враховуючи вимоги Законів України «Про культуру», «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо запровадження контрактної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних та комунальних закладів культури», керуючись Положенням про призначення на посаду керівників закладів культури м.Жовті Води за результатами конкурсного відбору, затвердженим наказом відділу культури виконавчого комітету Жовтоводської міської ради від 15.06.2016 №11, відділ культури виконавчого комітету Жовтоводської міської ради повідомляє, що у конкурсному відборі на посаду директора комунального закладу культури «Жовтоводська централізована бібліотечна система» беруть участь:

Воленко Алла Олександрівна;

Коваленко Ксенія Анатоліївна.

Усі зацікавлені особи протягом семи днів із дня оприлюднення відомостей про кандидатів можуть подавати пропозиції та зауваження щодо кандидатур на електронну пошту органу управління – відділу культури виконавчого комітету Жовтоводської міської ради – kultura-zv@bigmir.net. Усі пропозиції та зауваження буде передано членам конкурсної комісії.

Враховуючи вимоги Законів України «Про культуру», «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо запровадження контрактної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних та комунальних закладів культури», відповідно до наказу відділу культури виконавчого комітету Жовтоводської міської ради від 15.06.2016 року №12 «Про затвердження Положення про формування складу та організацію роботи конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду керівника комунального закладу культури м. Жовті Води», відділ культури виконавчого комітету Жовтоводської міської ради повідомляє, що 12.10.2020 року о 15.00 за адресою м.Жовті Води, вул.Козацької Слави, 8 (Центральна бібліотека) відбудеться перше засідання комісії з проведення конкурсного добору на посаду директора комунального закладу культури «Жовтоводська централізована бібліотечна система».

Пряму трансляцію засідання комісії можна буде переглянути за посиланням: https://www.youtube.com/user/ZhovtaRichka/


Виконавчий комітет Жовтоводської міської ради з 28 серпня 2020 року оголошує конкурс на заміщення вакантної посади начальника служби у справах дітей виконавчого комітету Жовтоводської міської ради.

Вимоги до кандидатів:

– вища освіта відповідно професійного спрямування не нижче ступеня магістра, спеціаліста;
– стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років;
– знання законодавчої бази;
– вільне володіння державною мовою.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів із дня оприлюднення оголошення про проведення конкурсу. Додаткову інформацію можна отримати за адресою: м.Жовті Води, бульвар Свободи, 33 (кабінет №106), телефон 6-23-40.


Виконавчий комітет Жовтоводської міської ради з 25 серпня 2020 року оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора комунального підприємства «Ринкова торгівля і парковка» Жовтоводської міської ради.

Вимоги до претендентів для участі у конкурсному відборі:

– вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста;
– досвід роботи на підприємствах, установах або організаціях незалежно від форм власності (у тому числі господарських товариствах) або в органах державної влади, органах місцевого самоврядування у відповідній сфері управління;
– володіння державною мовою;
– високі моральні, ділові, професійні якості та організаторські здібності, здатність за своїми діловими та моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні обов’язки.

Для участі у конкурсному відборі претендент особисто подає:

– заяву на участь у конкурсі на ім’я голови конкурсної комісії. Заява має містити відомості про претендента (ПІБ претендента – повністю, адреса для листування, контактний телефон, адреса електронної пошти, у разі її наявності);
– заяву у довільній формі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
– копії першої та другої сторінок паспорта громадянина України та сторінок, де зазначаються відомості про місце реєстрації кандидата, або документа, що надається громадянинові України у зв’язку із втратою паспорта;
– автобіографію, що обов’язково повинна містити: прізвище (усі прізвища у разі зміни), власне ім’я (усі власні імена, у тому числі у разі зміни) та по батькові (за наявності), число, місяць, рік і місце народження, громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду, місце роботи (заняття), громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), членство у політичних партіях, склад сім’ї, місце реєстрації та фактичного проживання, контактний номер телефону, адресу електронної пошти, відомості про наявність чи відсутність судимості;
– дві фотокартки кандидата розміром 4×6 сантиметрів на паперових носіях та в електронному вигляді;
– копії документів про освіту, науковий ступінь, вчене звання;
– копію заповненої частини трудової книжки;
– декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру) за рік, що передує року, в якому було оприлюднене оголошення про конкурс, за формою, встановленою Національним агентством з питань запобігання корупції.

Відповідальність за недостовірність документів несе претендент.

Документи на участь у конкурсі приймаються протягом 30 календарних днів із дня оприлюднення оголошення про проведення конкурсу (з 25.08.2020 року по 23.09.2020 року).

Додаткову інформацію можна отримати за адресою: м.Жовті Води, бульвар Свободи, 33 (кабінет №106), телефон 6-23-40.


Комунальна установа «Інклюзивно-ресурсний центр» Жовтоводської міської ради з 10 серпня 2020 року оголошує конкурс на заміщення вакантних посад педагогічних працівників:

– вчителя-дефектолога (1 ставка);
– вчителя-реабілітолога (1 ставка);
– практичного психолога (1 ставка);
– вчителя-логопеда (1 ставка);
– вчителя-дефектолога/тифлопедагога (0,25 ставки);
– вчителя-дефектолога/сурдопедагога (0,25 ставки).

Місцезнаходження комунальної установи: 52201, Дніпропетровська область, м.Жовті Води, вул.Козацької Слави, 25.

До участі у конкурсі запрошуються особи, які є громадянами України, мають вищу педагогічну освіту ступеня не нижче магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста за спеціальністю «Спеціальна освіта», «Корекційна освіта», «Дефектологія», «Психологія» та стаж роботи за фахом не менше трьох років, а також фізичний і психічний стан яких не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Умови оплати праці: посадовий оклад, надбавки, доплати та премії встановлюються згідно з контрактом, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 30.08.2002 №1298 «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери», наказу Міністерства освіти і науки України від 26.09.2005 №557 «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ», Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти, затвердженої наказом Міністерства освіти і науки від 15.04.1993 №102, ст. 57 Закону України «Про освіту».

Для участі у конкурсі претенденти подають такі документи:

– заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
– резюме;
– копію паспорта громадянина України;
– копію документа про вищу освіту не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста) із додатками, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
– копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної роботи не менше трьох років на момент їх подання.

Особа може подати інші документи, які підтверджуватимуть її професійні та/або моральні якості.

Документи подаються особисто (або уповноваженою згідно з довіреністю особою) до 30.03.2020 року.

Конкурс проводиться поетапно:

– прийняття рішення про проведення конкурсу та затвердження складу конкурсної комісії;
– оприлюднення оголошення про проведення конкурсу;
– прийняття документів від осіб, які виявили бажання взяти участь у конкурсі;
– перевірка поданих документів на відповідність установленим законодавством вимогам;
– допущення кандидатів до участі у конкурсному відборі;
– проведення конкурсного відбору;
– проведення співбесіди та визначення переможця конкурсу;
– оприлюднення результатів конкурсу.

Конкурсний відбір переможця конкурсу здійснюється за результатами перевірки на знання законодавства у сфері освіти дітей з особливими освітніми потребами, основ спеціальної педагогіки та результатами співбесіди.

Документи для участі у конкурсі приймаються до 31.08.2020 року за адресою: 52204, Дніпропетровська обл., м.Жовті Води, бульвар Свободи, 33, виконавчий комітет Жовтоводської міської ради, каб. 101.


Виконавчий комітет Жовтоводської міської ради з 20 липня 2020 року оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

Начальника відділу містобудування та архітектури – головного архітектора

Вимоги до кандидатів:
 – вища освіта відповідно професійного спрямування не нижче ступеня магістра, спеціаліста;
 – стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років;
 – знання законодавчої бази;
 – вільне володіння державною мовою;
 – вміння працювати на персональному комп’ютері.

Головного спеціаліста відділу містобудування та архітектури на період соціальної відпустки для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку основного працівника.

Вимоги до кандидатів:
 – вища освіта відповідно професійного спрямування не нижче ступеня бакалавра;
 – без вимог до стажу роботи;
 – володіння державною мовою;
 – знання законодавчої бази;
 – вміння працювати на персональному комп’ютері.

Державного реєстратора

Загальні вимоги до кандидата:
 – повна вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста за спеціальністю правознавство;
 – стаж роботи у сфері права не менше трьох років або на посаді державного реєстратора чи виконання функцій державного реєстратора не менше одного року;
 – вільне володіння державною мовою;
 – знання чинного законодавства України;
 – вміння працювати на персональному комп’ютері;
 – успішне проходження спеціальної перевірки діяльності державного реєстратора в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно в порядку здійснення контролю, визначеному Кабінетом Міністрів України (для осіб, які до призначення на посаду державного реєстратора або виконання функцій державного реєстратора виконували функції державного реєстратора, перебуваючи у трудових відносинах з іншим суб’єктом державної реєстрації);
 – особи які не перебували на посаді державного реєстратора або не виконували функції державного реєстратора, проходять тестування на знання законодавства у сфері державної реєстрації таких осіб.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу.
Додаткова інформація щодо документів, які необхідно подати для участі в конкурсі можна отримати за адресою: м. Жовті Води, бульвар Свободи, 33 (кабінет № 106), телефон 6-23-40 або на офіційному сайті Жовтоводської міської ради у розділі «Інформація громаді – кадрові питання-вакансії виконавчого комітету міськради».
Особи, котрі відповідають вимогам та бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії виконавчого комітету Жовтоводської міської ради такі документи:
 – заяву про участь у конкурсі в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та проходження служби;
 – заяву про проведення перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади»;
 – згода на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
 – заповнену особову картку форми П 2-ДС;
 – дві фотографії розміром 4х6см;
 – копію документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання,присудження наукового ступеня;
 – декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції» шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (nazk.gov.ua);
 – копію сторінок паспорта громадянина України;
 – копію трудової книжки;
 – копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);
 – довідку про допуск до державної таємниці (при його наявності).

Додаткову інформацію можна отримати за адресою: м.Жовті Води, бульвар Свободи, 33 (кабінет №106), телефон 6-23-40.