Управлiння працi та соцiального захисту населення Жовтоводської мiської ради з 3 квітня 2018 року оголошує конкурс на замiщення вакантної посади головного спеціаліста відділу праці та соціально-трудових відносин управління.

Квалiфiкацiйнi вимоги:
– повна вища освiта вiдповiдного професiйного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста;
– стаж роботи за фахом на державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року або стаж роботи за фахом в інших сферах не менш 3 років.

Вимоги до кандидатiв:
– громадянство України;
– обов’язкове знання державної мови;
– обов’язкове знання Конституцiї України, Законiв України «Про місцеве самоврядування», «Про службу в органах мiсцевого самоврядування», «Про запобігання корупції»; Законiв України з питань соцiального захисту населення та інших нормативно-правових актів із питань пенсійного забезпечення;
– знання основних принципів роботи на комп’ютерi.

Документи приймаються протягом 30 календарних днiв із дня оголошення про проведення конкурсу в засобах масової iнформацiї за адресою: вул.Першотравнева, 24 (другий поверх, каб.№62, головний спецiалiст з кадрових питань), телефон 5-58-57.

Управлiння працi та соцiального захисту населення Жовтоводської мiської ради з 26 березня 2018 року оголошує конкурс на замiщення посади провідного спеціаліста вiддiлу прийому громадян з питань надання всіх видів соціальних допомог (на період соціальної відпустки основного працівника для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку).

Квалiфiкацiйнi вимоги:
– повна вища освiта вiдповiдного професiйного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста;
– стаж роботи за фахом на державній службі чи в органах місцевого самоврядування на посаді спеціаліста I категорії не менше 1 року або стаж роботи за фахом в інших сферах економіки не менше 2 років при необхідності, виходячи із виконання структурним підрозділом основних завдань та функцій.

Вимоги до кандидатiв:
– громадянство України;
– обов’язкове знання державної мови;
– обов’язкове знання Конституцiї України, Законiв України «Про місцеве самоврядування», «Про службу в органах мiсцевого самоврядування», «Про запобігання корупції»; Законiв України з питань соцiального захисту населення;
– знання основних принципiв роботи на комп’ютерi та вiдповiдних програмних засобiв.

Документи приймаються протягом 30 календарних днiв із дня оголошення про проведення конкурсу в засобах масової iнформацiї за адресою: вул.Першотравнева, 24 (другий поверх, каб. №62, головний спецiалiст з кадрових питань), телефон 5-58-57.

Фінансове управління Жовтоводської міської ради з 22 березня 2018 року оголошує конкурс на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста відділу доходів, фінансів виробничої сфери та розрахунків за енергоносії.

Вимоги до конкурсантів:
– повна вища економічна освіта відповідно професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста;
– стаж роботи за фахом не менше 1 року;
– знання законодавчої бази;
– вільне володіння державною мовою;
– вміння працювати на персональному комп’ютері.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів із дня оприлюднення оголошення про проведення конкурсу.

Конкурс буде проведено 25 квітня 2018р.

Додаткову інформацію можна отримати за адресою: м. Жовті Води, бульвар Свободи, 33 (кабінет №104), телефон 2-32-96.